Állásajánlatok

Az Óbudai Waldorf Iskola gimnáziuma folyamatos bővülése miatt földrajz, testnevelés, matematika és informatika szakos középiskolai tanárokat keres a 2018/2019-es tanévtől

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, vagy félállás szakpártól, szaktól függően

A munkavégzés helye: Budapest, 1037 Budapest, Bécsi út 324.

A munkakörbe tartozó, lényeges feladatok: földrajz és/vagy testnevelés és/vagy matematika és/vagy informatika tantárgyak tanítása (9.-től 13. osztályig)

Illetmény és juttatások: A pedagógus életpályamodell bértáblázata szerinti juttatás, illetve cafeteria.

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata

Előny: Waldorf pedagógia ismerete és waldorf pedagógia végzettség

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2018. szeptember 1.

A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton Domokos Mária részére az

allashirdetes.gimi@waldorf-obuda.hu e-mail címen keresztül

Gyógypedagógus végzettségű, lelkes munkatársat keresünk az Óbudai Waldorf Iskolába!

Nem feltétel, de előnyt jelent Waldorf Extra Lesson képzettség, illetve a képzés elvégzésére való nyitottság.

Fontos szempont a waldorf pedagógia ismerete vagy az iránti érdeklődés.

A jogviszony időtartama: egy év határozott után határozatlan idejű
Foglalkoztatás jellege: egész állás
A munkavégzés helye: Budapest, 1037 Budapest, Bécsi út 375.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

– beilleszkedési, tanulási és magatartási nehézséggel küzdő illetve sajátos nevelési igényű tanulók ellátása 1-8 évfolyamokon,

– bizonyos évfolyamokon évenkénti szűrések elvégzése,

– az iskolában dolgozó gyógypedagógusokkal és osztálytanítókkal való szoros együttműködés,

– a szakértői vélemények figyelemmel követése,

– aktív részvétel a tanári konferencia hetenkénti konferenciáján és folyamatos munkájában,

– az iskola életében való részvétel.

Illetmény és juttatások: A pedagógus életpályamodell bértáblázata szerinti juttatás, illetve cafeteria.

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok:

– szakmai önéletrajz,

– motivációs levél,

– végzettségeket igazoló dokumentumok másolata.

A munkakör a 2018/2019-es tanévtől tölthető be.
A pályázatokat e-mailben várjuk az rita.varga@waldorf-obuda.hu e-mail címen.

Keressük az Óbudai Waldorf Iskola két leendő negyedikes osztályának lelkes napközis tanítóját!

30-35 csillogó szemű gyermek és két elhivatott tanító vár!

Pedagógus végzettség szükséges.

Előnyt jelent Waldorf-pedagógiai végzettség és tapasztalat, illetve bármilyen más pedagógiai tapasztalat.

Előnyt jelent a pedagógiai elképzelésekkel, tervekkel, illetve rugalmassággal való felvértezettség.

Számokban (és betűkben):

– munkaidő: félállás; heti 5 nap, napi 4 óra (12-16h)

– bérezés pedagógus életpálya modell alapján

– iskola címe: III. Bécsi út 375.

– munka kezdete: 2018. szeptember 1.

Várjuk terveidet és tapasztalataidat röviden bemutató leveled, illetve önéletrajzodat az ildiko.nagy@waldorf-obuda.hu címre!

AlapLAP

NapTár

Vezérkép

LelkEst

comenius-projekt

alaplap-10